GTA VİCE CİTY İNDİR FULL %100

Alhasoglu - - - Yorum yok 29 Temmuz 2016 Cuma
gta vice city

Efsaneler efsanesi Gta vice city, yıllarca başından kalkmadığımız, eskide kalsa da unutulmayacak olan oyun.Artık bir anlamı kalmadı belki birçoğumuz için.Ancak bence ve gtaciyiz misafirleri için çok önemli bir yeri var gta vice city 'in.6-7 yıl öncesine kadar en sevdiğimiz oyunlardan birisiydi.Saatlerce durmadan görevleri yapmak için sürekli uğraşırdık çok iyi hatırlıyorum..Hele son görevler yok mu, kaydedemeden çıkmalar falan.Bizi kahretse de oyundan ayrılamazdık bırakmazdık gta 'yı.Oynanan en iyi oyundu çünkü.Bilgisayarlarımız eski ve düşük modeldiler.GTA 'yı zor kaldırıyorlardı.O zamanlar tek isteğim vardı.Oturup saatlerce oynayıp vice city 'i bitirmek.Ancak bu amacımı geçen günlerde gerçekleştirdim.Öyle kapsamlı bir oyun geliyordu ki bize, bitirmekte zorlanıyorduk.Tabi biraz unutulsa da biz süre getirmeye devam ediyoruz.

Felaket görevler vardı diyebilirim.Bizim için o zaman verilen görevler, şuandaki federallere bile verilmiyor yahu :) Ancak zevk ve eğlence meselesine gelince vice city, bizim için bir numaraydı.En iyi eğlencemiz o oyundu, en kötü mutsuzluğumuz oyundaki yenilişlerdi.Şimdi büyüdük, artık başka amaçlarımız, isteklerimiz oldu.Normal olarak hayata adapte olduk.Ancak bu oyunların değerinin bitmemesi için gtaciyiz.blogspot.com 'da paylaşmaya devam edeceğim.Vice city, san andreas, gta 3, gta 4 ve daha birçok gta oyununu sitemizde paylaşacağız.Gta vice city indirme linki en alttadır.Lütfen emeğe saygı için bir teşekkür yorumu yazınız.İyi oyunlar, keyifli görev yapmalar dileyerek huzurlarınızdan ayrılıyorum..

Oyun Nasıl Kurulur ?
Arkadaşlar bu sorular gelmekte. Oyunu indiriyorsunuz. Daha sonra, dosyayı rardan çıkartın. Gta vice city indir yazacaktır. Ona tıklayarak kurulum yapabilirsiniz. Oyunu kuramayan arkadaşlar konu altına yazsınlar. Herkese yardımcı olmaya çalışacağım. Tek tek kurulum aşamasına kadar çıkan sorunlarda yazabilirsiniz.
GTA VİCE CİTY SORUNSUZ 90 MB FULL

- OYUN SORUN VERMEMEKTEDİR GÜNCELLENDİ AĞUSTOS 2016

- Sorunsuzca indirip oynayabilirsiniz. 2016

- Dosya güncellendi gta vice city indir sorunsuz hale geldi.

- İyi oyunlar dileriz gtaciyiz !
Benzer Yazılar

Yorumlar(0)

T-Blog Temasıdır.Tasarımcıya teşekkürler.
Gtacıyız - gta indirme merkezi.

antalya escort